
4 350 ₴
Продукція даної торгової марки відрізняється добрим співвідношенням ціни та якості. Товар сертифікований. Всі змішувачі ТМ Rozzy Jenori відповідають європейським стандартам, що підтверджено сертифікатами відповідності та санітарно-епідеміологічними висновками. Виробник надає гарантію на змішувачі - 5 років (корпус та покриття), на картриджи та інше - 1 рік. Для виготовлення змішувачів ТМ Rozzy Jenori застосовується латунь (вміст міді не менш 56-57%). Для виготовлення лійок, душових стійок і аксесуарів для ванної застосовується латунь, ABS-пластик, нержавіюча сталь, цинк та інші сплави металів. Картриджі та кранбукси в змішувачах ТМ Rozzy Jenori вироблені з кераміки і витримують до 30 000 робочих циклів (відкрито/зачинено). Добре співвідношення ціни і якості продукції ТМ Rozzy Jenori робить її доступним варіантом для вирішення питань ремонту. Продукція ТМ Rozzy Jenori є дуже привабливою для широкого кола споживачів - готелів, ресторанів, офісів, приватних квартир тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rozzy Jenori |
| Страна производитель | Польша |
| Форма поддона | Четверть круга |
| Материал поддона | Акрил |
| По глубине | Глубокий (от 15 до 39 см) |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Да |
| Ножки для поддона | Да |
| Панель для поддона | Да |