10 058 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Душева система з верхнім тропічним душем. Душевая стойка со смесителем»
ГАРАНТІЯ КАЧЕСТВА! Найкраща якість за найкращими цінами в Україні! Оплата за отримання і доставка по всій УКРАЇНІ!


Характерики
Душева система G2402 серії Tomahawk - це якісне сантехневе обладнання, яке відзначається високою надійністю і оригінальним дизайнерським зовнішнім виглядом. Tomawk G2402 має плавні форми з округлими гранями, а також має хромовий колір. Такий вид душової системи дозволяє вписати її в будь-який сучасний інтер'єр ванної кімнати. Корпус вироби зроблений латуні, яка обуслала довгостроковий термін експлуатації всієї душової системи.
Конструктивні особливості душової системи:

GАРРО Він високої якості своїх товарів і доступної ціною для сегменту "люкс".
До інших переваг компанії належать:
GАРРО розраховані на покупців з високими вимогами до дизайну та якості. Ми прагнемо, щоб кожен міг вибрати тільки найкраще для своєї кухні чи ванної. Хоч би яку модель ви купили, вона працюватиме ідеально: безшумно, плавно, ефективно і довго. Звертайтеся до експертів і вибирайте тільки найкраще!

Ми співпрацюємо з виробниками душових систем, тому гарантуємо недорогі ціни на душові системи і високу якість виробництва. Ми повністю впевнені в надійності нашої продукції, що дозволяє нам надавати тривале сервісне обслуговування до п'яти років (від моменту придбання).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Встановлення | Пристінна |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Діаметр | 235 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Imprese |
| Гарантія | 5 років |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | душова стійка/система |
| Застосування | Душова система Gappo Tomahawk G2402 з верхнім тропічним душем. Душова стійка зі змішувачем |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип монтажу | зовнішній настінний |
| Тип змішувача | Одноважільний |