33 000 ₴


Характеристики
Комплектація
До вашої уваги акрилова окремішня ванна Atlantis C-3015 на золотих ніжках, які кріпляться на металевий каркас для стійкості та міцності ванни. Складний ретродизайн ванни C-3015, підкреслює її елегантність, створюють атмосферу краси та розкоші. Ванна виготовлена з міцного товстостінного високоякісного акрилу, який не тільки слугуватиме вам вірою і правдою, але й завдяки низькій теплопровідності, неабияк поліпшить комфорт прийняття ванн. Окремісна ванна Atlantis Китайського заводського виробництва дуже добре себе зарекомендувала на Європейському ринку серед сантехнічної продукції й здобула величезну кількість позитивних відгуків. Купивши ванну в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не тільки гарантію на 3 роки, а й якісне обслуговування та сервіс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantis |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Кількість осіб | 1 |
| Форма ванни | Овальна |
| Колір | Білий |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 760 мм |