

9 115,09 ₴
8 203,58 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шторка для ванни 120 см поворотна на 180° Volle 10-11-101 скло прозоре»
ГАРАНТЯ ЯКОСТІ! Найкраща якість за найкращими в Україні цінами! Оплата під час отримання та доставка по всій УКРАЇНІ!


Характеристики

Компанія Volle була заснована в 1978 році та спеціалізувалася на виробництві спортивного облаштування та аксесуарів. 2012 року з приходом нового власника компанія Volle була перепрофільована на новий напрям — сантехнічної продукції для ванних кімнат і кухонь.
Для отримання нових рішень у обладнанні ванних кімнат і кухонь основним напрямом було обрано ідею об'єднання бюджетних європейських виробників під брендом торгової групи Volle. На сьогодні до торгової групи Volle входять такі торговельні марки: Imprese, Eger.

Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками скляних штор для ванн, тому ми гарантуємо недорогі ціни на скляні штори для ванн і висока якість виробів. Ми повністю впевнені в надійності нашої продукції, що дає змогу нам надавати тривале сервісне обслуговування до 12 місяців безплатно (Навчена з моменту придбання).

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOLL |
| Країна виробник | Іспанія |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Спосіб установки | На ванну |
| Кількість секцій | 2 |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Колір профілю | Хром |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасні |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Антиплаговое покриття | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір фурнітури | хром |