8 180 ₴
4 090 ₴
ГАРАНТЯ ЯКОСТІ! Найкраща якість за найкращими в Україні цінами! Оплата у разі отримання та доставка по всій УКРАЇНІ!



це бренд, за яким стоїть найбільший у Польщі виробник змішувачів і фурнітури для сантехніки. Всі продукти виготовлені з якісних матеріалів.
Одним із принципів компанії є дбайливе ставлення до довкілля. Виробник щорічно вдосконалює своє виробництво, щоб зробити весь процес створення кінцевого продукту екологічним і безпечним для довкілля.

Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками п'ятикутних душових піддонів, тому гарантуємо недорогі ціни на п'ятикутні душові піддони і висока якість виробів. Ми повністю впевнені в надійності нашої продукції, що дає змогу нам надавати тривале сервісне обслуговування до 5 років (починаючи з моменту придбання).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Premium |
| Країна виробник | Польща |
| Форма піддону | Квадратна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Ніжки для піддону | Так |
| Панель для піддону | Так |
| Тип назанчения | |
| Застосування | Квадратний душовий піддон 90*90 см Lidz Wawel . Акриловий душові піддони квадратна форми |