15 960 ₴
7 980 ₴


Характеристики
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Premium |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Комбінована кабіна | Ні |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1980 мм |
| Тип призначення | |
| Застосування | Душова кабіна квадратна 90x90 см з піддоном Lidz Wawel SC90x90.SAT.LOW.FR матове скло |