23 095,22 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Душова система Imprese Podzima Ledove душовий гарнітур зі змішувачем, тропічний і ручний душ ретро»
ГАРАНТЯ ЯКОСТІ! Найкраща якість за найкращими в Україні цінами! Оплата у разі отримання та доставка по всій УКРАЇНІ!


Характеристики


Компанія Imprese була основа як підприємство для виробництва корпусів змішувачів для інших європейських виробників. Накопичивши невеликий досвід, компанія Imprese почала випускати продукцію під власною торговою маркою. Основою стали власні продуктивні потужності, що накопичилися за час роботи, інші комплектуючі компанія Imprese замовляли в інших європейських виробників, як-от (картриджі, аератори). Продукція Imprese несе в собі простоту форм у поєднанні з функціональним і стильним дизайном, що допомагає їй легко вписуватися в будь-яку ванну кімнату.Смесители Imprese зроблені повністю з латунного корпусу, сплаву марки C85700, для отримання дзеркального блиску виробу обробляють методом електрохімічної гальванізації. Виробництво Imprese обладнані автоматизованим високоточним обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей змішувача. Компанія Imprese гарантує якість хромованого покриття на 5 років.Смесители Imprese комплектуються іспанськими картриджами класу А компанії «Sedal» гарантія якості 5 років. Також компанія Imprese виробляє душових кабін, дверей у нішу, штор для ванни та акрилових піддонів. Душові кабіни Impreseвирізняються невеликим асортиментом, але високою якістю виробу. Серед душових кабін Imprese ви зможете знайти кабіни з двостулковими та розсувними дверима. Усі душові кабіни Imprese виготовлені в прозорому кольорі з хромованим профілем.

Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками душових систем, тому гарантуємо недорогі ціни на душові системи та високу якість виробів. Ми повністю впевнені в надійності нашої продукції, що дає змогу нам надавати тривале сервісне обслуговування до 5 років (починаючи з моменту придбання).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Хром |
| Покриття | Хром |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Встановлення | Пристінна |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Стилістика дизайну | Ретро |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1420 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 392 мм |
| Довжина шланга | 170 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Мильниця | Ні |
| Вилив | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Змішувач | Так |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Ні |
| Верхній душ з підсвічуванням | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | латунь |
| Тип монтажу | зовнішній настінний |
| Призначення | душова стійка/система |
| Тип змішувача | одноважільний |
| Бренд | Imprese |
| Гарантія | 5 років |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип призначення | |
| Застосування | Душова система Imprese Podzima Ledove душовий гарнітур зі змішувачем, тропічний та ручний душ ретро |