

17 537,94 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Душова система з термостатом чорна Душова стійка з термостатом і тропічним душем»
ГАРАНТЯ ЯКОСТІ! Найкраща якість за найкращими в Україні цінами! Оплата під час отримання та доставка по всій УКРАЇНІ!


Характеристики

GАРРО пишається високою якістю своїх товарів і доступною ціною для сегмента «люкс».
До інших переваг компанії належать:
Змішувачі GАРРО призначені для покупців із високими вимогами до дизайну та якості. Ми прагнемо, щоб кожен міг вибрати тільки найкраще для своєї кухні або ванної. Хоч яку модель ви купили, змішувач працюватиме ідеально: безшумно, плавно, ефективно та довго. Звертайтеся до експертів своєї справи та вибирайте тільки найкраще!
Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками душових систем, тому гарантуємо недорогі ціни на душові системи та високу якість виробів. Ми повністю впевнені в надійності нашої продукції, що дає змогу нам надавати тривале сервісне обслуговування до 5 років (починаючи з моменту придбання).
ЯК МИ РОБОТАЄМО

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frad |
| Колір | Чорний |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Встановлення | Пристінна, Настінна |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1574 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина | 486 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Так |
| Вилив | Так |
| Змішувач | Так |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Тип назанчения | |
| Застосування | Душова система з термостатом чорна Душова стійка з термостатом і тропічним душем |