7 640 ₴
3 820 ₴

Кухонна мийка 78*43 R Handmade — врізна модель із неіржавкої сталі з однією основною чашею та сушаркою.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 215 мм |
| Ширина мийки | 780 мм |
| Висота мийки | 215 мм |
| Довжина мийки | 430 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 800 мм |
| Ширина чаші мийки | 431 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дозатор мийного засобу | Ні |