7 220 ₴
3 610 ₴

Кухонна врізна мийка Valesso CM 65×50 L DÉCOR Handmade — прямокутна чаша з неіржавкої сталі SUS 201 із сушаркою й бічним переливом.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Ширина мийки | 650 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 650 мм |
| Ширина чаші мийки | 380 мм |
| Довжина чаші мийки | 380 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дозатор мийного засобу | Ні |