20 460 ₴
10 230 ₴

Кухонна мийка Handmade «Водоспад» — врізна модель із неіржавкої сталі з покриттям PVD Gold у золотому кольорі та функцією широкого водяного потоку.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Золотистий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип поверхні | Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Ширина мийки | 750 мм |
| Висота мийки | 220 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 750 мм |
| Ширина чаші мийки | 650 мм |
| Довжина чаші мийки | 325 мм |
| Комплектація | |
| Дошка для нарізання | Так |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дозатор мийного засобу | Ні |