



6 640 ₴
3 320 ₴

Кухонний змішувач Mixxus Premium Barolo 021 Black — двофункціональна модель із латуні з окремим виведенням для під'єднання до осмосного фільтра.
Переваги:
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Двоважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Так |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Підключення до фільтра | Так |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 240 мм |
| Висота виливу | 200 мм |
| Висота | 450 мм |
| Довжина шланга | 50 см |