4 490 ₴
2 245 ₴

Високий кухонний змішувач Mixxus Premium Mafin 021 з латуні в хромованому оздобленні з виходом під фільтровану воду.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS PREMIUM |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Монтаж | Врізний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Підключення до фільтра | Так |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 50 см |