

6 552 ₴
3 276 ₴

Mixxus Premium BAROLO 021 — високий кухонний змішувач із гнучким виливом і виходом під фільтровану воду, виготовлений із латуні в хромованому покритті.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На стільницю |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Висувний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Так |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 210 мм |
| Висота виливу | 200 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 50 см |