4 660 ₴
2 330 ₴

Mixxus Premium Magnet 021 REFL.BLACK — високий кухонний змішувач із гнучким виливом та окремим виходом для фільтрованої води.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Підключення до фільтра | Так |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 250 мм |
| Висота виливу | 150 мм |
| Висота | 420 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 60 см |