
5 196 ₴
2 598 ₴

Mixxus Premium Edem 021 — високий кухонний змішувач із латуні в кольорі чорний матовий/хром із виходом під фільтровану воду.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Матовий хром |
| Колір | Чорний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Підключення до фільтра | Так |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 190 мм |
| Висота виливу | 240 мм |
| Висота | 345 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 50 см |