53 800 ₴
26 900 ₴

Гідромасажний бокс INSANA Kira — прямокутна душова кабіна з чорною фурнітурою, тропічним душем і гідромасажною панеллю розміром 120×80×210 см.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insana |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Комбінована кабіна | Так |
| Форма душової кабіни | Прямокутна |
| Огорожа | Повностінне |
| Матеріал стінок | Скло |
| Виконання стінок | Тоновані |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Вага | 85 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Висота піддону | 120 мм |
| Масаж | |
| Вертикальний гідромасаж | Так |
| Кількість форсунок для вертикального масажу | 2 |
| Масаж спини | Так |
| Кількість форсунок для масажу спини | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Комплектація душової кабіни | Змішувач, Полиця, Душова лійка |
| Регульована висота ніжок | Так |
| Тропічний душ | Так |