



40 980 ₴
20 490 ₴

Insana Floris — квадратна відкрита душова кабіна 90×90×207 см із чорним матовим профілем і прозорим загартованим склом 5 мм.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Комбінована кабіна | Ні |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Огорожа | Повностінне |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 2070 мм |
| Висота піддону | 120 мм |