15 888 ₴
7 944 ₴

Накопичувальний водонагрівач MIXXUS EWH-09050 Flat — плоска модель об'ємом 50 л із мідним мокрим ТЕНом потужністю 2 кВт і тришаровим сапфіровим покриттям бака.
Переваги:
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Сапфірова емаль |
| Вага | 29.5 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Гідравлічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1012 мм |
| Глибина | 274 мм |